Prefabrik Ofis Modelleri 2018

Mimari alanda son zamanlarda yaşanan birçok gelişme beraberinde farklı uygulamalar ve kullanılan malzemelerde çeşitlilik olmak üzere önemli gelişmeler meydana getirmiştir. Bu gelişmelerin en büyük göstergesi birçok alanda kullanılan prefabrik yapı sistemlerinin ofis projelerinde de boy göstermesi. Ülkemizde prefabrik ofis modelleri, modern ve ergonomik mimarinin günümüzde kullanılan en önemli örneklerinden birisidir.

Ülkemizde genellikle şantiye alanlarında, kısa süreli geçici projelerde veya sürekli kullanılması öngörülen özel veya kurumsal firmalar tarafından çalışmalarda sıkça tercih edilmektedir. Bunların dışında satış ofisi veya sunum yeri olarak da tercih edilen prefabrik ofisler, farklı ihtiyaçlara yönelik taleplere kişi veya kuruma özel çözümlerle planlanıp, uygulanabilmektedir.

Genel olarak toparlanması gerekirse minimum 20-25 metrekare civarından başlayabilmektedir. Minimum düzeyden başlayarak istenilen büyüklük ve katlı olarak hazırlanabilen prefabrik ofis modelleri ihtiyaç duyulan alana göre tasarlanabilmektedir. Bunun dışında bünyemizde bulunan 100’den fazla hazır proje ile de ihtiyacınız olan prefabrik ofise kısa sürede kavuşabilirsiniz.
PrefabrikKonteyner olarak sektörel ihtiyaçların en doğru şekilde belirlenmesinin ardından kısa sürede gerekli aksiyonlar alınmaktadır. Müşteri memnuniyetini odak noktamızda tutarak, ülkemiz başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışı birçok projeyi başarıyla teslim ettik. Siz de mutlu müşterilerimizin arasına katılmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir