Konteyner Nedir, Ne Amaçla Kullanılır?

Konteyner denince aklınıza ilk deniz taşımacılığında kullanılan, taşımacılığın bel kemiği olan konteyner gelebilir bu çok normal. Ancak biz son zamanlarda ülkemizde inşaat sektörünün gelişmesiyle birlikte kullanımı artan ve çeşitli ihtiyaçlara özel olarak hazırlanan konteyner‘den bahsediyoruz.

Genellikle dikdörtgen olarak hazırlanan, oldukça hızlı üretim aşaması olan konteynerler; inşaat alanlarında veya satış ofisi tarzında kullanılabilmektedir. İnşaat sahalarında kullanılan yaygın konteyner türleri; yatakhane konteyner, yemekhane konteyner, wc-duş konteyner, şantiye ofis konteyner olarak görülmektedir. Diğer kullanım alanları ise; özel projelendirmeler sayesinde tek katlı dükkanlar ve standlar, güvenlik kabin konteynerleri, tek katlı minimal evler diyebiliriz.

Ülkemizde gelişen inşaat sektörü nedeniyle,  konteyner konusunda hizmet veren birçok firma piyasaya çıkmıştır. Bunun neticesinde firmalar konteyner fiyatlandırması yaparken öne çıkmak için ucuz ve kalitesiz malzemeler kullanarak maliyetlerini aşağı çekip; müşteriye düşük fiyat vermektedir. Bu yöntemin sonucunda mağdur olmamak ve bu yöntemlerden korunmak için konteyner fiyat teklifi alırken özellikle sektörde uzun süredir bulunan firmalardan teklif almanız sizin yararınıza olacaktır. PrefabrikKonteyner.ORG olarak sizleri bu konuda bilgilendirmek ve ihtiyacınıza en uygun seçeneği belirlemek konusunda yardımcı olacağız. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, hoşçakalın…

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir