Konteyner ile Tüm İhtiyacınızı Karşılayın

konteyner cafe,konteyner ofis,konteyner büfe

Konteyner artık sadece inşaat sahalarında değil genel ihtiyaçlar için de kullanılmaya başlandı. Minimalist ve modern ev isteyenler, yine aynı şekilde ofis isteyenler veya hemen işe başlayıp para kazanmak isteyenler için de cafe olarak hizmet verebiliyor. Mimar ve mühendislerin ortak çalışmasıyla ortaya çıkan projeler vatandaşların da oldukça beğenisini topluyor. Sizler için bu çözümlerin hepsini teker teker inceleyeceğiz ve karar vermenizde yardımcı olacağız.

Konteyner EvÖnceden kısa süreli veya mevsimsel olarak geçici konaklama ihtiyaçları için kullanılan konteyner evler artık uzun süreli tercih edilmektedir. Dışarıdan minimalist ve modern duran konteyner evler içerisinde genel olarak tek veya iki odalı, wc ve duşu olan modern konut alanları olarak kullanılabiliyor. Birleşimli konteyner kullanarak ise daha büyük evlerin yapılması da mümkün. Elektrik, sıhhi tesisat gibi uğraş isteyen işler de kendi içerisinde yapılmaktadır.

Konteyner OfisŞantiyeler veya kişisel ihtiyaçlar için tercih edilmektedir. Pratik ve ekonomik olması çok kullanılmasının başlıca nedenlerindendir. Şantiye dışında kullanımı genelde küçük arsalar için olmaktadır. Dışarıdan oldukça başarılı bir görüntü ortaya koyan konteyner, mimarların dokunuşu ile çok farklı görüntü ortaya koyabilir. Firmaların özel üretim konteyner projeleri bunun en büyük örneğidir.

Konteyner Cafe: Yurt dışında oldukça yaygın olan bu sistem Türkiye’de ise yeni yeni yayılmaya başlamıştır. Yapı inşası mümkün olmayan yerlerde veya geçici olarak kullanılacak yerlerde tercih edilen konteyner cafeler ergonomik olması nedeniyle oldukça fayda sağlamaktadır. İsterseniz küçük bir kahve dükkanı, küçük bir restoran ya da büfe olarak kullanılabilmektedir. Ekonomik, kaliteli ve taşınabilir olması konteynerleri cafe konusunda oldukça başarılı kılmaktadır.

konteyner ihtiyaçlarınızı karşılıyor

konteyner cafe,konteyner işletme,konteyner büfe

Siz de ev, ofis veya cafe açmak istiyorsanız öncelikle konteyner çözümünü değerlendirmelisiniz. Ekonomik ve kaliteli olması nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilen bu sistem, sizin de ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Sektörde bulunan konteyner firmalarını iyi incelemeniz, konteyner fiyatları konusunda da iyice bilgi sahibi olmanız fayda sağlayacaktır. İster satılık konteyner çözümü ile isterseniz de kiralık konteyner çözümü ile kısa sürede konut veya iş sahibi olabilirsiniz.

 

4 cevaplar
 1. Ahmet MEMİŞ
  Ahmet MEMİŞ says:

  Merhaba Sayın Yetkili,

  Konteyner Cafe Ürün model ve/veya proje fiyat listesi ve görsellerinin tarafıma mail yoluyla göndermenizi rica ederim. Taşınması ve kurulumu hakkında bilgi almak istiyorum

  Saygılarımla,
  Ahmet MEMİŞ

  Cevapla
 2. ALPASLAN ZORLU
  ALPASLAN ZORLU says:

  Merhaba Sayın Yetkili,

  Konteyner Cafe Ürün model ve/veya proje fiyat listesi ve görsellerinin tarafıma mail yoluyla göndermenizi rica ederim. Taşınması ve kurulumu hakkında bilgi almak istiyorum

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir