Birleşimli Konteyner Nedir, Neden Kullanmalısınız?

birleşim konteyner nedir

Birleşimli konteyner, birden fazla konteynerin bir araya gelmesiyle oluşan büyük yapı sistemleridir. Yüksek izolasyonlu sandwich panel kullanılarak tasarlanan bu yapı sistemleri büyük şantiyeler ve büyük ofis ihtiyaçları için oldukça kullanışlıdır. Modern üretim tesislerinde demonte olarak üretilen bu yapı sistemi kullanılacak yerde kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. Kaliteli markalardan tercih edildiğinde kullanılan malzemenin kalitesinin artmasından dolayı projeniz tamamlandığında sökerek başka bir proje alanına kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Genel olarak inşaat şantiyelerinde kullanılan birleşimli konteyner sistemleri, çalışma ofisleri, konteyner yemekhanekonteyner yatakhane, revir, klinik, dinlenme salonları, wc-duş, seminer salonları gibi birçok işlevi yerine getirebilmektedir. Bunların yanı sıra; sosyal tesis kullanım olanağı, kreş, okul, üniversitesi kampüsü, aile sağlığı merkezi, spor tesisi, turizm tesisi gibi birçok sektörel alanlarda kullanılmaktadır.

Birleşimli konteyner yapı sistemleri genel olarak; şantiye projeleri, konteyner yönetim ofisi, eğitim kurumu, yemekhane ve yatakhane sistemi veya sosyal tesis gibi ihtiyaçlarda tercih edilmektedir. Demonte özelliği sayesinde sonradan ekleme veya çıkarma yapabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dış görünüm konusunda da oldukça gelişim sağlanmıştır. İsteğinize uygun bir biçimde dış görünüşü şekillendirebilirsiniz, bulunduğu ortama uyum sağlayacak bir görünüm veya modern mimari görünümüyle farklılıklar sunabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir