2.(İkinci) El Konteyner Seçenekleri 2018

Ülkemizde inşaat sektörünün gelişmesiyle birlikte üretimi ve aynı zamanda kullanım oranı artan konteyner sistemleri birçok alanda kullanılmaya ve alternatiflerine göre daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Bunun en büyük sebebi; konteyner ev, konteyner yatakhane, konteyner yemekhane, konteyner ofis, konteyner depo, konteyner wc-duş gibi daha birçok sayabileceğimiz noktada tercih edilmektedir.

Tüm bu kullanım alanlarının yanı sıra konteyner yapı sisteminin oldukça önemli bir detayı vardır. Bu sistem sadece tek seferlik değil kullanılan malzeme kalitesi ile doğru ortantılı olarak uzun süre boyunca kullanılmaktadır. Bu da konteyner sektöründe ihtiyaç duyulan ikinci el konteyner sektörünü doğurmuştur. 2. El konteyner genel olarak konteyner ihtiyacı için satın alınan konteyner ürünlerinin kısa sürede ihtiyacı karşılaması ve depolanma kısmında zorluk çıkarması nedeniyle sahipleri tarafından satılması olarak açıklanabilir. Son derece uygun şartlarda elde edebileceğiniz ikinci el konteyner ile bütçenizi doğru kullanarak farklı ürünlere odaklanabilirsiniz.
Genel olarak konteyner sektörünün gelişmesiyle birlikte ortaya çıkan ve hızla gelişen ikinci el konteyner sektörü, beraberinde birçok sorun da meydana getirmiştir. Bunun en büyük örneği 2. El konteyner satın alınmalarında yaşanan problemler. Sektörde bulunan ihtiyacı göz önünde bulundurarak çoğalan konteyner satıcıları ihtiyaç sahiplerine oldukça zor durumlar yaşatabilmektedir. Satacağı konteyner hakkında bilgi sahibi olmadığı gibi ihtiyaç sahibini veya firmayı yanlış yönlendirerek aslında ihtiyacını karşılayamacağı bir ürün aldırabilmektedir.  Bunun dışında ikinci el konteyner olarak satılacak ürünün gerekli bakımlarını yapmadığı veya kalitesiz ürünlerle onarımlarını yapabileceği sebebiyle beklenilen verimlilik alınmayabilir.

Bu sebeple 2. El konteyner ihtiyaçlarınız için en doğru tercih sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren firmalardan ihtiyacınızı karşılamak olacaktır. Böylelikle satış öncesi ihtiyacınıza uygun ürünü alabilir ya da satış sonrasında ihtiyacınız olan satış sonrası hizmeti talep edebilirsiniz. Prefabrik konteyner ürünleri için 25 yıllı aşkındır sektörde faaliyet gösteren Proev’den destek veya bilgi alabilirsiniz. Müşteriye sundukları tam iletişim mottosu sebebiyle her yerden müşteri temsilcilerine ulaşmak mümkün. İster web sitesinden, ister mail ile, ister canlı destek hattı ile, ister sosyal medya üzerinden veya WhatsApp üzerinden taleplerinizi iletebilir, teklif alabilirsiniz.

Siz de daha fazla vakit kaybetmeden 2. El konteyner için bilgi veya teklif alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir